КК України з коментарями – перелік майна


Додаток

ПЕРЕЛІК МАЙНА,

що не підлягає конфіскації за судовим вироком

І. Не підлягають конфіскації такі види майна та предмети, що належать засудженому на правах особистої власності чи є його часткою у спільній власності, необхідні для засудженого та осіб, які перебувають на його утри­манні”:

1. Жилий будинок з господарськими будівлями в сільській місцевості, якщо засуджений та його сім’я постійно в ньому проживають.

2. Носильні речі та предмети домашнього вжитку, необхідні засуджено­му і особам, які перебувають на його утриманні:

а) одяг — на кожну особу: одне літнє або осіннє пальто, одне зимове пальто або кожух, один зимовий костюм (для жінок — два зимових плаття), один літній костюм (для жінок — два літніх плаття), головні убори по од­ному на кожний сезон. Для жінок, крім того, дві літні хустки і одна тепла хустка (або шаль);

б) взуття в кількості однієї пари шкіряної, однієї пари гумової і пари ва­лянок на кожну особу;

в) білизна у кількості двох змін на кожну особу;

г) постіль (матрац, подушка, дві простині, дві наволочки, ковдра) і два особистих рушники на кожну особу;

д) необхідний кухонний посуд;

е) меблі — по одному ліжку та стільцю (або табуретці) на кожну особу, один стіл, одна шафа і одна скриня на сім’ю;

ж) всі дитячі речі.

3. Продукти харчування, потрібні для особистого споживання засуджено­му, членам його сім’ї та особам, які перебувають на його утриманні, — на три місяці, а для осіб, які займаються сільським господарством, — до ново­го врожаю.

4. Паливо, потрібне засудженому, членам його сім’ї та особам, які пере­бувають на його утриманні, для готування їжі та обігрівання приміщення на протязі шести місяців.

5. Одна корова, а при відсутності корови — одна телиця; коли немає ні корови, ні телиці — одна коза, вівця чи свиня — у осіб, які займаються сільським господарством.

6. Корм для худоби, яка не підлягає конфіскації, — в кількості, потрібній до вигону худоби на пасовище або до збору нових кормів.

7. Насіння, потрібне для чергових посівів (осіннього і весняного), та не-знятий урожай — у осіб, які займаються сільським господарством.

8. Сільськогосподарський інвентар — у осіб, які займаються сільським господарством.

9. Знаряддя особистої кустарної і ремісничої праці, а також потрібні для особистих професійних занять засудженого інструменти, приладдя і книги, за винятком випадків, коли суд позбавив засудженого права займатися да­ною діяльністю.

10. Пайові внески до кооперативних організацій (крім дачнобудівних ко­оперативів) та колгоспів.

Примітка. Пайові внески до житлобудівних кооперативів можуть бути конфісковані в разі, коли спорудження будинку ще не закінчено.

11. В разі конфіскації частки засудженого в спільному майні колгоспного двору чи господарства громадян, які займаються індивідуальною трудовою діяльністю в сільському господарстві, розмір його частки визначається після виключення з цього майна того, що не підлягає конфіскації”.


Страницы - Разъяснения по теме: КК України з коментарями – перелік майна

Задать вопрос

You must be logged in to post a comment.

Рекламные объявления
Наша реклама
Мы будем держать вас в курсе...
Подпишитесь на получение новостей
а также получения других обновлений сайта!
Тематические экспертизы
Рекламные ссылки
Новости законодательства
    Объекты авторского права

    Объектом авторского права является произведение науки, литературы или искусства, выраженные в какой-либо объективной форме. Произведение – это результат творческого труда автора, комплекс идей, образов, представленный и т.д. В статье 5 Закона об авторском правое указано, что может быть объектами авторского права и их общие признаки. Это могут быть устные произведения (речи, лекции, доклады, выступления, проповеди [...]

    Объекты авторского права

    Объектом авторского права является произведение науки, литературы или искусства, выраженные в какой-либо объективной форме. Произведение – это результат творческого труда автора, комплекс идей, образов, представлений и т.д. В статье 5 Закона об авторском праве указано, что может быть объектами авторского права и их общие признаки. Это могут быть устные произведения (речи, лекции, доклады, выступления, проповеди [...]